Zobrazit náhledy              


Album
 ...  2005 Irsko / 2005 11 10 Oslava narozenin


Název alba: Oslava narozenic
Popis alba: Po akci Toys4BigBoys jsem odešel na večírek od Microsoftu, ale protože to tam byla docela nuda (piva bylo dost a dokonce zdarma, ale lidé tam pořád probírali nějaké chyby v programu :o) ), šel jsem na angličtinu. Můj učitel totiž bude mít v sobotu 35. narozeniny a my se rozhodli, že to dnes oslavíme. Přišel jsem tam sice o 2 hodiny déle, ale právě včas na foto a dort. Potom jsme se přesunuli do hospody O'Donoguheu, která je nedaleko St.Stephens Green.
Datum vytvoření alba: 10.11.2005
Kateřina
tn_0957.jpg
Datum pořízení: 10.11.2005
Popis: Celé to zpunktovala tahle holka, která je kupodivu z Čech. Dokonce upekla i dort a byl moc dobrý :-). Vedle Kateřiny je kluk z Francie, jmémo bohužel nevím.
Já a kamarádi
tn_0958.jpg
Datum pořízení: 10.11.2005
Popis: Toto jsou moji nejlepší kamarádi z jazykovky. Zleva Stefania z Itálie, Já, Laura ze Španělska, Milan ze Slovenska, Eva z Polska a dole v zeleném tričku Richardo z Chile.
Učitel Shane
tn_0959.jpg
Datum pořízení: 10.11.2005
Popis: Ten muž uprostřed je náš učitel, který slavil narozeniny, kluk napravo je další učitel. Na téhle párty to byli jediní dva Irové. V hospodě jsme poseděli do zavírací doby a poté jsme se přemístili do jednoho klubu ne moc daleko od našeho bytu. Zbylo nás pouze pět, já, Richardo, dva učitelé a jeden číňan. Já s Richardem jsme opilí odešli ve 3 hodiny a já jsem se motal ještě v pátek v práci. Tam jsem se také dozvěděl o nečekanám jednání, při kterém jsem mluvil hodně blbě, protože mě bolela hlava a po kterém mi šéf oznámil, že mi zvyšuje plat, prý za dobrou práci. Proto jsem to v pátek šel oslavit znovu, nejprve s lidmi z práce, poté s Ondrou a Palkem :-).

blog comments powered by Disqus