Moje projekty

Již asi od června 2002 se zabývám programováním webových stránek v php. Prvotní projekty jsou kvalitou slabší, ale u novějších si myslím, že již mají poměrně slušnou úroveň. Projekty jsou seřazeny podle datumu sestupně. Většina projektů se nadále rozvíjí a proto je možné, že právě nebudou dostupné.

Informační stránka táboráku

Táborák

Jedná se o web, který je určený pro malé táborníky, ale kde je i možnost přihlašování na termíny. Dále je zde administrativní část, která zůstane běžnému uživateli skrytá a kde Přihlášený uživatel může sledovat počety táborníků přihlášených na různé termíny. Je zde implementován i projekt galerie.

Informační stránka Pollu Panel Select

PPS - Pollu Planer Select

Jedná se o web, který je určen pro velice úzkou skupinu lidí. Jde o výběr automatických měřidel, které si pak můžete objednat. Tyto měřidla se pak pomocí softwaru firmmy NPR software připojí k databázi a můžete sledovat různé statistiky a průběhy. Tento web je koncipován jako multijazyčný. Je překládán hned do 10 jazyků.

Informační stránka galerie

Galerie fotek

Jedná se o galerii fotek, kterou máte možnost si prohlédnout i na tomto webu. Funkčnost tohoto projektu jsem vytvářel já (Letyn) a design je velkou měrou prací Luka.

Informační stránka projektu Dokom FAQ

Dokom FAQ

Stránky s radami pro uživatele programů z řady DOKOM. Existuje zde vyhledávání podle různých kritérií, nebo klíčových slov.

Informační stránka projektu AMR

AMR

Web, který zprostředkovává naměřená data pro uživatele. Do databáze jsou napumpovány spousty automaticky odečtených dat. Je možno vybírat denní, týdenní grafy, tabulky, vytváře exporty dat.

Informační stránka projektu Autohako

Auto Hako

Jednoduchý autobazar.

blog comments powered by Disqus